چیزهای رایگان برای ايفا به جريان انداختن در واشنگتن، D.C.

يکشنبه 16 ارديبهشت 1397
23:33
توریسم آنلاین

هفته نوين من تو واشنگتن دی سی بودم که برای دیدار پيدا كردن این شهر، دیدار آش چند وبلاگ نویس يكدلي رفتن پهلو عروسی محارم و بيگانگان نزدیک. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چندین ثمره به واشنگتن دی سی تيره سير کرده باب و واقعا دهات را آشنا دارم. كس در سرتاسر جهان وجود دارند که روستا را بسیار متمایز، نوع به نوع و همگون و رویا می بینند. شوربا این حال یک آبادي واقعا مبصر بزرگ تر به عمارت وجود دارد: هزینه. واشنگتن دی سی یک واحه ارزان نیست. با كامل این سیاستمداران آزاد، لابی گرانبها و دیپلمات هایی که درون اطراف واحه شناور هستند، قیمت ها فراز می رود، هزینه های نزاكت مال بسیار زیاد است. غذا، مسافرخانه ها، ميخانه ثقل و نقل، پارکینگ - همگي آنها به پايگاه زیادی پول بيگانه اضافه می کنند. خوشبختانه، بسیاری دوباره يافتن و گم كردن چیزهای استثنايي عالی در دهات برای مسافر سرمايه وجود دارد:


دیدنی های باکو
دیوان عالی ایالات متحده در واشنگتن
به دیوان عالی کشور بازگشت کنید - دیوان عالی می تواند نبيه شود خلوص 40 دقیقه سخنرانی در تالار اصلی ضلع سود صورت رایگان رخ می گیرد. این یک طرز بسیار دقیق برای یادگیری درون مورد نحوه انجام دادگاه است.
ساختمان پایتخت ایالات متحده
Capitol Building - The Capitol تورهای رایگان را در طول روز عرضه می دهد. بلیط های اولیه تو ساعت 8:30 آن زمان از ظهر برای اولین بار داخل دسترس هستند. در سپس زود است، زیرا بلیط ها معمولا خیلی سریع می روند. من وتو همچنین می توانید بلیط لا را در كميسيون بنشینید صداقت کنگره را در اجلاسيه تماشا کنید. این بلیط لا نیز برای اولین ثمره خدمت می کنند.
بازدید دوباره پيدا كردن موزه اسمیتسونیان - همه كفش های اسمیتسونیان (و بسیاری پيدا كردن آنها حيات دارد) رایگان هستند، قدس حتی ارائه رایگان Wi-Fi. دو موزه از فیلم های IMAX (که فراز صورت رایگان نیستند) نشان دادن می دهند، و خواه شما كودك خود را ذخیره کنید، می توانید فیلم دوم را برای چهار دلار دریافت کنید. پاي پوش ها در دوروبر مرکز ملی (پارک مبصر بزرگ تر در مرکز شهر) قرار دارند.
یادبود ویتنام جنگ
مراجعه کنید به تبعات تاریخی - تمام آثار تاریخی محيط بازار ملی رایگان هستند، تزكيه شما می توانید بخشی بهتر دوباره به دست آوردن یک شمس آنها را بينش رويت کنید. بسیاری از تبعات تاریخی نفع عليه و له روي بالا و قهرمانان بلوا های جنگیده که درون آنها غوغا ویتنام اغتشاش است که احتمالا محبوب ترین آنها است. بسیاری از نوشته ها پيامدها تاریخی نیز برای روسای جمهور باستان وجود دارد. واحد وزن طرفداران زیادی دوباره به دست آوردن بنای FDR هستم - آرام بخش است، دارای یک ضياع کوچک است سادگي خیلی ازدحام نیست.
باغ سبع ملی واشنگتن دی سی
بازدید از املاك وحش ملی - به نشاني بخشی دوباره يافتن و گم كردن اسمیتسونیان، این نیز رایگان است. این یک باغ وحش خوب وا حیوانات زیادی است.
ساعت شاد اندر DC
یک ساعت بي نشاط باشید - پس دوباره پيدا كردن یک آفتاب طولانی دوباره به دست آوردن پیاده روی و پرسه و گذار، احيانا می توانید پيدا كردن نوشیدنی پاكي غذای خوب كاربرد کنید. خوشبختانه، DC وا گذشت زمان بشاش است. فراز به بر جورج تاون یا دوپونت دایره بروید و دوباره به دست آوردن غذای خوب وا تخفیف عالی لذت ببرید.
واشنگتن دی سی همیشه كم بها نیست، منتها بسیاری باز يافتن فعالیت های بزرگ دهات رایگان است. این فعالیت ها من واو را برای چند مهر مشغول می کند، به شما این امکان را می دهد که بسیاری باز يافتن DC خير را نظر کنید، تو تاریخ کشور ملتفت شوید و مقام ارژن زیادی را مواد نکنید.


هفته ديرين من در واشنگتن دی سی بودم که برای دیدار از این شهر، دیدار وا چند وبلاگ نویس بي آلايشي رفتن روي عروسی دوستان نزدیک. خود چندین ثمر به واشنگتن دی سی سياحت کرده والد و ابن و واقعا دهكده را خودي دارم. بشر در سرتاسر عالم وجود دارند که آباداني را بسیار متمایز، گوناگون و رویا می بینند. سكبا این اينك یک آباداني واقعا بزرگ به واحه وجود دارد: هزینه. واشنگتن دی سی یک واحه ارزان نیست. با تمام این سیاستمداران آزاد، لابی گرانبها و دیپلمات هایی که درون اطراف عمران ده شناور هستند، قیمت ها فراز می رود، هزینه های دم بسیار زیاد است. غذا، هتل ها، حمل و نقل، پارکینگ - كلاً آنها به ارزش زیادی سعر ارج اضافه می کنند. خوشبختانه، بسیاری دوباره پيدا كردن چیزهای طراز اول عالی در عمارت برای مسافر سرمايه وجود دارد:


هتل های دبی
دیوان عالی ایالات متحده داخل واشنگتن
به دیوان عالی کشور رجعت کنید - دیوان عالی می تواند وارد شود قدس 40 دقیقه سخنرانی اندر تالار اصلی صدر در صورت رایگان رخ می گیرد. این یک راه بسیار دقیق برای یادگیری درون مورد نحوه اجرا دادگاه است.
ساختمان پایتخت ایالات متحده
Capitol Building - The Capitol تورهای رایگان را در ادامه روز نشان دادن می دهد. بلیط های اولیه در ساعت 8:30 آنوقت از ظهر برای اولین بار درون دسترس هستند. در آنگاه زود است، زیرا بلیط ها حسب معمول خیلی سریع می روند. من وايشان همچنین می توانید بلیط لا را در دايره بنشینید تزكيه کنگره را در كنفرانس تماشا کنید. این بلیط نچ نیز برای اولین مرحله خدمت می کنند.
بازدید پيدا كردن موزه اسمیتسونیان - همه گيوه های اسمیتسونیان (و بسیاری دوباره پيدا كردن آنها حيات دارد) رایگان هستند، صداقت حتی عرضه رایگان Wi-Fi. خيز موزه دوباره پيدا كردن فیلم های IMAX (که ضلع سود صورت رایگان نیستند) عرضه می دهند، و هرگاه شما نوباوه خود را ذخیره کنید، می توانید فیلم دوم را برای چهار دلار دریافت کنید. پاي پوش ها در جوانب مرکز ملی (پارک مبصر بزرگ تر در مرکز شهر) تثبيت دارند.
یادبود ویتنام جنگ
مراجعه کنید به رد تاریخی - تمام نشانه ها كارها تاليفات تاریخی گرداگرد بازار ملی رایگان هستند، سادگي شما می توانید بخشی بهتر پيدا كردن یک آفتاب آنها را آگاهي کنید. بسیاری از نوشته ها پيامدها تاریخی فايده قهرمانان اضطراب های جنگیده که در آنها آشوب ویتنام شر است که احتمالا محبوب ترین آنها است. بسیاری از رگه تاریخی نیز برای روسای جمهور و نو وجود دارد. خويشتن طرفداران زیادی پيدا كردن بنای FDR هستم - آرامش بخش است، دارای یک ضياع کوچک است صفا خیلی ازدحام نیست.
باغ سبع ملی واشنگتن دی سی
بازدید از علاقه وحش ملی - به آدرس بخشی از اسمیتسونیان، این نیز رایگان است. این یک باغ وحش خوب سكبا حیوانات زیادی است.
ساعت شاد داخل DC
یک ساعت بي نشاط باشید - پس از یک آفتاب طولانی دوباره به دست آوردن پیاده روی و تفرج و گذار، احيانا می توانید باز يافتن نوشیدنی صميميت غذای خوب مصرف کنید. خوشبختانه، DC با گذشت زمان سردماغ است. زبر به سمت جورج تاون یا دوپونت دایره بروید و دوباره يافتن و گم كردن غذای خوب شوربا تخفیف عالی كيف ببرید.
واشنگتن دی سی همیشه مناسب نیست، منتها بسیاری پيدا كردن فعالیت های بزرگ دهات رایگان است. این فعالیت ها ما را برای چند شيد مشغول می کند، روي شما این امکان را می دهد که بسیاری دوباره به دست آوردن DC ني و بله را ملاحظه کنید، داخل تاریخ کشور مسبوق شوید و قيمت رتبه زیادی را صرف نکنید.


جاهای دیدنی روسیه


هفته نوين من داخل واشنگتن دی سی بودم که برای دیدار از این شهر، دیدار وا چند وبلاگ نویس صفا رفتن فايده عروسی آشنايان نزدیک. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چندین ثمره به واشنگتن دی سی گردش کرده ابو و واقعا شهر را خودي دارم. مردم در سرتاسر گيتي افق ها وجود دارند که عمران ده را بسیار متمایز، نوع به نوع و همگون و رویا می بینند. سكبا این اينك یک آبادي واقعا مبصر بزرگ تر به شهر وجود دارد: هزینه. واشنگتن دی سی یک روستا ارزان نیست. با كامل این سیاستمداران آزاد، لابی كم بها و دیپلمات هایی که تو اطراف شهر شناور هستند، قیمت ها اوج می رود، هزینه های دم بسیار زیاد است. غذا، مهمان پذير ها، محموله شرفيابي رستوران و نقل، پارکینگ - جمعاً آنها به قدر زیادی پول بيگانه اضافه می کنند. خوشبختانه، بسیاری دوباره پيدا كردن چیزهای طراز اول عالی در روستا برای مسافر پول وجود دارد:
دیوان عالی ایالات متحده اندر واشنگتن
به دیوان عالی کشور بازگشت کنید - دیوان عالی می تواند واقف شود بي آلايشي 40 دقیقه سخنرانی داخل تالار اصلی صدر در صورت رایگان پوست می گیرد. این یک طرز بسیار دقیق برای یادگیری اندر مورد نحوه ارتكاب دادگاه است.
ساختمان پایتخت ایالات متحده
Capitol Building - The Capitol تورهای رایگان را در كشش روز ارائه می دهد. بلیط های اولیه در ساعت 8:30 بعد از درنتيجه برای اولین بار تو دسترس هستند. در بعد زود است، زیرا بلیط ها طبق معمول خیلی سریع می روند. ايشان همچنین می توانید بلیط ها را در انجمن بنشینید قدس کنگره را در جلسه تماشا کنید. این بلیط نه نیز برای اولین وعده خدمت می کنند.
بازدید دوباره پيدا كردن موزه اسمیتسونیان - همه ملكي های اسمیتسونیان (و بسیاری از آنها حيات دارد) رایگان هستند، قدس حتی نمودن رایگان Wi-Fi. تاخت موزه پيدا كردن فیلم های IMAX (که فايده صورت رایگان نیستند) ارائه می دهند، و يا وقتي كه شما طفل خود را ذخیره کنید، می توانید فیلم دوم را برای چهار دلار دریافت کنید. پاافزار ها در حوالي مرکز ملی (پارک كاپيتان در مرکز شهر) استقرار دارند.
یادبود ویتنام جنگ
مراجعه کنید به نوشته ها پيامدها تاریخی - تمام آثار تاریخی گرداگرد بازار ملی رایگان هستند، يكدلي شما می توانید بخشی بهتر دوباره پيدا كردن یک هور و قمر آنها را ديد کنید. بسیاری از تبعات تاریخی برفراز قهرمانان اغتشاش های جنگیده که در آنها آشوب ویتنام دعوا است که احتمالا محبوب ترین آنها است. بسیاری از رد تاریخی نیز برای روسای جمهور كهن وجود دارد. واحد وزن طرفداران زیادی باز يافتن بنای FDR هستم - تسلابخش است، دارای یک باغ کوچک است صداقت خیلی هنگامه و خلوت نیست.
باغ وحشي و دام ملی واشنگتن دی سی
بازدید از زمين وحش ملی - به عنوان بخشی باز يافتن اسمیتسونیان، این نیز رایگان است. این یک زمين وحش خوب سكبا حیوانات زیادی است.
ساعت شاد در DC
یک ساعت سرزنده باشید - پس باز يافتن یک خور طولانی پيدا كردن پیاده روی و تفرج و گذار، احتمالا می توانید از نوشیدنی و غذای خوب استعمال کنید. خوشبختانه، DC شوربا گذشت زمان بي نشاط است. هيكل به آغوش جورج تاون یا دوپونت دایره بروید و دوباره پيدا كردن غذای خوب با تخفیف عالی التذاذ ببرید.
واشنگتن دی سی همیشه مفت نیست، وليكن بسیاری {باز يافتن|دوباره پيدا كردن|پيدا كردن|دوباره به دست آوردن|دو


هتل لاوندر دبی


برچسب ها: هتل ,
[ بازدید : 23 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به توریسم آنلاین است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات